Абай ауданының елді мекендегі салық салу обьектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Абай облысы Абай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қарашадағы № 190 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 қарашада № 365-18 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №17847 болып тіркелген) сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданының елді мекендегі салық салу обьектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Абай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 7 ақпандағы № 15 "Абай ауданының елді - мекендеріндегі салық салу обьектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэфициентін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-5-165 болып тіркелген) күші жойылсын.
3. "Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Абай облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Абайского района
Постановление акимата Абайского района области Абай от 11 ноября 2024 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 12 ноября 2024 года № 365-18
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего постановления см. в п. 5.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №17847), акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Абайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 7 февраля 2019 года № 15 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Абайского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-5-165).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Абайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;

2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Абай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсына орналасуын қамтамассыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ.Жанғалиевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі
М. Смагулов
Абай ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 11 қарашадағы
№ 190 қаулысына
қосымша
Абай ауданының елді мекендегі салық салу обьектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Ауылдық округ
Елді мекен
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Қарауыл ауылдық округі
Қарауыл ауылы

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Абайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Жангалиева.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года.
Аким Абайского района
М. Смагулов
Приложение к постановлению
Акимата Абайского района
от 11 ноября 2024 года
№ 190
Коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Абайского района
Сельский округ
Населенный пункт
Расчет коэффицента зонирования
1
Караульский сельский округ
село Караул