"Арнайы комиссия туралы ережені бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 358 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 3 сәуірдегі № 77 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 сәуірде № 5191-08 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арнайы комиссия туралы ережені бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 358 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2099 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Карашукеев

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылской области от 28 ноября 2013 года № 358 "Об утверждении положения о специальной комиссии"
Постановление акимата Жамбылской области от 3 апреля 2024 года № 77. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 5 апреля 2024 года № 5191-08
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 28 ноября 2013 года № 358 "Об утверждении положения о специальной комиссии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2099).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев