Жамбыл облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 15-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 шілдеде № 5218-08 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 12-16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3484 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын;
2. "Жамбыл облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 12-16 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 тамыздағы № 26-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3965 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық мәслихатының төрағасы А. Нуралиев

О признании утратившими силу некоторых решений Жамбылского областного маслихата
Решение Жамбылского областного маслихата от 28 июня 2024 года № 15-8. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 3 июля 2024 года № 5218-08
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 12-16 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Жамбылской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3484);
2. Признать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата от 25 августа 2018 года № 26-4 "О внесении изменения в решение Жамбылского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 12-16 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Жамбылской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3965);
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского областного маслихата А. Нуралиев