"Жамбыл ауданы аумағында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы №64-3 шешiмiне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 17-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 наурызда № 5167-08 болып тіркелді
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл ауданы аумағында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы №64-3 шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4642 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің №3 қосымшасындағы "150" деген саны "800" деген санымен ауыстырылсын.
1. "Жамбыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жамбыл аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамсыз етсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат төрағасы М. Шайдаев

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 июня 2020 года № 64-3 "О порядке организации и проведения мирных собраний в Жамбылском районе"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 5 марта 2024 года № 17-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 13 марта 2024 года № 5167-08
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 июня 2020 года № 64-3 "О порядке организации и проведения мирных собраний в Жамбылском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4642) следующие изменения:
В приложении №3 указанного решения цифру "150" заменить цифрой "800".
1. Государственному учреждению "Аппарат Жамбылского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казакстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жамбылского районного маслихата после его официального опубликования.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского
районного маслихата М. Шайдаев