Хван Артур Александровичке алтынды барлау үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 172 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69 және 71-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хван Артур Александровичке Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Талдыөзек жер қоры жерінен жалпы алаңы 3,98 гектар жер учаскесінде алтынды барлау үшін жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2026 жылдың 19 қарашасына дейінгі мерзімге қауымдық сервитуті белгіленсін.
2. Хван Артур Александрович алтынды барлаудан келтірілген шығынды толық көлемде өтеуді қамтамасыз етсін және алтынды барлау жұмыстары аяқталғаннан кейін бүлінген жерді қалпына келтіру жұмыстарын жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Е. Амирханов

Об установлении публичного сервитута для разведки золота Хван Артур Александровичу
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 22 июля 2024 года № 172
В соответствии со статьями 17, 69 и 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут Хван Артур Александровичу на срок до 19 ноября 2026 года без изъятия у землепользователей для разведки золота на земельном участке общей площадью 3,98 гектаров из земель запаса Талдыозек Мойынкумского района Жамбылской области.
2. Хван Артур Александровичу обеспечить возмещение в полном объеме ущерба от разведки золота и после завершения золоторазведочных работ провести работы по восстановлению поврежденных земель.
3.Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Е. Амирханов