"Мойынқұм ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізуге арналған арнайы орындар, арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар айқындау туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы №60-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 ақпандағы № 16-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 наурызда № 5160-08 болып тіркелді
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мойынқұм ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізуге арналған арнайы орындар, арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар айқындау туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы №60-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде №4640 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
1) осы көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі мәтініндегі №1 қосымшасы №2 қосымшасы деп ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімнің №2 қосымшасындағы "150" деген саны "800" деген санымен ауыстырылсын.
2. "Мойынқұм аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мойынқұм аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамсыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Саурыков

О внесении изменений в решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области от 24 июня 2020 года № 60-3 "Об определении специализированных мест, порядок использования специальных мест, нормы их предельного наполнения, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению для организации и проведения мирных собраний в Мойынкумском районе"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 февраля 2024 года № 16-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 1 марта 2024 года № 5160-08
Маслихат Мойынкумского района Жамбылской области области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области "Об определении специализированных мест, порядок использования специальных мест, нормы их предельного наполнения, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению для организации и проведения мирных собраний в Мойынкумском районе" от 24 июня 2020 года №60-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4640) следующее изменение:
1) приложение №1 в русском тексте настоящего решения заменить приложением №2.
2) в приложении №2 указанного решения цифру "150" заменить цифрой "800".
2. Государственному учреждению "Аппарат Мойынкумского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казакстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мойынкумского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мойынкумского района Н. Саурыков