Т.Рысқұлов ауданында жиналыстар, митингілер, демонстрациялар, шерулер мен пикеттерді өткізуге арналған арнайы орындарды белгілеу және оларды пайдалану тәртібі туралы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы №56-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 18-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 наурызда № 5180-08 болып тіркелді
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Т.Рысқұлов ауданында жиналыстар, митингілер, демонстрациялар, шерулер мен пикеттерді өткізуге арналған арнайы орындарды белгілеу және оларды пайдалану тәртібі туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 56-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде № 4655 болып тіркелген) мынандай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің № 3 қосымшасындағы "150" деген саны "800" деген санымен ауыстырылсын.
2. "Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жамбыл облысы Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруын қамтамсыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов

О внесении изменения в решение маслихата района Т.Рыскулова от 26 июня 2020 года №56-5 "Об определении специализированных мест для проведения собраний, митингов, демонстраций, шествий, пикетирований и правил их использования в районе Т.Рыскулова"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 26 марта 2024 года № 18-6. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 27 марта 2024 года № 5180-08
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова от 26 июня 2020 года № 56-5 "Об определении специализированных мест для проведения собраний, митингов, демонстраций, шествий, пикетирований и правил их использования в районе Т.Рыскулова" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4655) следующее изменение:
В приложении № 3 указанного решения цифру "150" заменить цифрой "800".
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат маслихата района Т.Рыскулова", в порядке, установленном законодательством Республики Казакстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Т.Рыскулова после его официального опубликования;
3. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Е. Абуталипов