Ұлытау облысының әкiмдiгiнің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2023 жылғы 15 наурыздағы № 14/02 және "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2023 жылдың 15 наурыздағы № 14/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 54/01 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 23 ақпандағы № 12/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 ақпанда № 101-20 болып тіркелді
Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Ұлытау облысының әкiмдiгiнің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2023 жылғы 15 наурыздағы №14/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-20 болып тіркелген);
2) Ұлытау облысының әкiмдiгiнің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2023 жылдың 15 наурыздағы № 14/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 54/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 55-20 болып тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы

О признании утратившими силу постановлений акимата области Ұлытау от 15 марта 2023 года № 14/02 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" и от 28 сентября 2023 года № 54/01 "О внесении изменения в постановление акимата области Ұлытау от 15 марта 2023 года № 14/02 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата области Ұлытау от 23 февраля 2024 года № 12/01. Зарегистрировано Департаменте юстиции области Ұлытау 26 февраля 2024 года № 101-20
Акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата области Ұлытау "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 15 марта 2023 года №14/02 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-20);
2) постановление акимата области Ұлытау "О внесении изменения в постановление акимата области Ұлытау от 15 марта 2023 года №14/02 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 28 сентября 2023 года №54/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 55-20).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы