"Ұлытау облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 қазандағы № 7/78 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 10 мамырдағы № 128 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 мамырда № 118-20 болып тіркелді
Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ұлытау облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 қазандағы №7/78 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №63-20 болып тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Ұлытау облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастардың тізбесі келесі мазмұндағы реттік нөмері 7 жолымен толықтырылсын:
7
№ 381
Жезқазған-Жәйрем-Жаңаарқа
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов

О внесении дополнения в решение маслихата области Ұлытау от 20 октября 2023 года № 7/78 "Об определении перечня социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений области Ұлытау"
Решение маслихата области Ұлытау от 10 мая 2024 года № 128. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 21 мая 2024 года № 118-20
Маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Ұлытау "Об определении перечня социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений области Ұлытау" от 20 октября 2023 года №7/78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №63-20) следующее дополнение:
в приложении к указанному решению:
перечень социально-значимых межрайоных (междугородных внутриобластных) сообщений области Ұлытау дополнить строкой порядковый номер 7 следующего содержания:
7
№381
Жезказган-Жайрем-Жанаарка
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов