Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 97/04 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 желтоқсанда № 164-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 1-тармағының 17-3) тармақшасына сәйкес Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ұлытау облысы әкімдігінің "Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 38/01 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 97/04
қаулысына қосымша
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі
Жануарлар түрі
Аурулардың атауы
Ірі қара мал
тейлериоз
Жылқылар
сақау

Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств
Постановление акимата области Ұлытау от 25 декабря 2024 года № 97/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 26 декабря 2024 года № 164-20
В соответствии с подпунктом 17-3) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата области Ұлытау "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств" от 14 декабря 2022 года № 38/01.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение к постановлению
акимата области Ұлытау
от 25 декабря 2024 года
№ 97/04
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств
Виды животных
Название болезни
Крупный рогатый скот
тейлериоз
Лошади
мыт