Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру құқығын беру туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2024 жылғы 16 қыркүйектегі № 20-126 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 18 қыркүйекте № 242-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Білім туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, 47-бабы 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісу облысының жергілікті бюджетінің есебінен қаржыландырылатын, Талдықорған қаласында орналасқан, барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен тегін жол жүру құқығы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін (келісім бойынша).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Тойлыбаева

О предоставлении право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения
Решение маслихата области Жетісу от 16 сентября 2024 года № 20-126. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 18 сентября 2024 года № 242-19
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6, подпунктом 1) пункта 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан "Об образовании", маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Предоставить право на льготный бесплатный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения, финансируемых за счет местного бюджета области Жетісу, расположенных в городе Талдыкорган.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу (по согласованию).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Тойлыбаева