Текелі қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 146 "Үйде тәрбиеленіп, оқитын мүмкіндігі шектеулі балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 2 сәуірдегі № 83 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 3 сәуірде № 193-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 146 "Үйде тәрбиеленіп, оқитын мүмкіндігі шектеулі балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 66189 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі А. Әділ

О признании утратившим силу постановление акимата города Текели от 31 мая 2012 года № 146 "Об оказании дополнительной социальной помощи детям с ограниченными возможностями, воспитывающимся и обучающимся на дому"
Постановление акимата города Текели области Жетісу от 2 апреля 2024 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 3 апреля 2024 года № 193-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Текели от 31 мая 2012 года № 146 "Об оказании дополнительной социальной помощи детям с ограниченными возможностями, воспитывающимся и обучающимся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 66189).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели А. Әділ