Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 75-415 "Ескелді ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 шілдедегі № 31-97 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 12 шілдеде № 232-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданы мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 75-415 "Ескелді ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне №149378 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының төрағасы К. Сатанов

О признании утратившим силу решение от 20 ноября 2020 года № 75-415 Ескельдинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 11 июля 2024 года № 31-97. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 12 июля 2024 года № 232-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение от 20 ноября 2020 года № 75-415 Ескельдинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 149378).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов