"Инватакси қызметін алушылардың санатын кеңейту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 3 ақпандағы № 06/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 14 маусымдағы № 31/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 маусымда № 6612-09 болып тіркелді
Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Инватакси қызметін алушылардың санатын кеңейту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 3 ақпандағы № 06/02 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26778 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарағанды қаласының аумағында инватакси қызметіттерін алушылардың санаттары келесі тұлғалардың санаттарымен кеңейтілсін:
1) жүріп-тұруы қиын мүгедектігі бар балалар;
2) аутистік спектрдің бұзылуы бар мүгедектігі бар балалар мен мүгедектігі бар адамдар;
3) Даун синдромы бар мүгедектігі бар балалар мен мүгедектігі бар адамдар.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі М. Кожухов

О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 3 февраля 2022 года № 06/02 "О расширении категории получателей услуг инватакси"
Постановление акимата города Караганды от 14 июня 2024 года № 31/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 19 июня 2024 года № 6612-09
Акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Караганды от 3 февраля 2022 года №06/02 "О расширении категории получателей услуг инватакси" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26778) внести следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Расширить категории получателей услуг инватакси на территории города Караганды следующими категориями лиц:
1) дети с инвалидностью, имеющие затруднения в передвижении;
2) дети и лица с инвалидностью с расстройством аутистического спектра;
3) дети и лица с инвалидностью с синдромом Дауна.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Караганды М. Кожухов