Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 3 қазандағы № 49/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қазанда № 6663-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев
Балқаш қаласының
әкімдігінің

Об утверждении Перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 3 октября 2024 года № 49/04. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 4 октября 2024 года № 6663-09
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе" акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Балхаш, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев
Приложение к
постановлению
акимата города Балхаш

2024 жылғы 3
қазандағы
№ 49/04
қаулысына қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар
№ р/с
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар
1.
Абай және Ағайынды Мусиндер көшелерінің қиылысындағы ақпараттық тақта
2.
З. Сабитова шағын ауданы № 34 үйдің оң жағындағы ақпараттық тақта
3.
Бөкейханов және Абай көшелерінің қиылысындағы ақпараттық тақта
4.
Русаков шағын ауданы № 9 үй маңындағы ақпараттық тақта
5.
Қоңырат шағын ауданы, Русаков көшесі № 9 үйдің оң жағындағы ақпараттық тақта
6.
Балқаш-1 станциясының теміржол вокзалдың әкімшілік ғимараттың алдындағы ақпараттық тақта
7.
С. Мухамеджанов шағын ауданы № 5 үйдің артқы жағындағы ақпараттық тақта

от 3 октября 2024 года
№ 49/04
Места для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
№ п/п
Места для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
1.
Информационный щит на пересечении улиц Абая и Братьев Мусиных
2.
Информационный щит справа от дома № 34 микрорайоне З. Сабитовой
3.
Информационный щит на пересечении улиц Бокейханова и Абая
4.
Информационный щит возле дома №9 микрорайон Русакова
5.
Информационный щит справа от дома № 9 улицы Русакова, микрорайон Конырат
6.
Информационный щит перед административным зданием железнодорожного вокзала станции Балхаш-1
7.
Информационный щит сзади дома № 5 микрорайона С. Мухамеджанова