Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 шілдедегі № 518 "Саран қаласының аумағында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды айқындау, оларды пайдалану тәртібі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 104 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 сәуірде № 6577-09 болып тіркелді
Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 шілдедегі № 518 "Саран қаласының аумағында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды айқындау, оларды пайдалану тәртібі туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6006 тіркелген) келесі өзгеріс:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қалалық мәслихатының төрағасы О. Баймаганбетов
Саран қалалық мәслихатының
2024 жылғы 28 наурыздағы
№ 104
шешіміне қосымша
Пикет өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары
1. Пикет өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары Саран қаласының келесі объектілерінде 800 метр қашықтықта айқындалады:
1) жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;
4) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
5) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда тыйым салынады.

О внесении изменений в решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30 июля 2020 года № 518 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядок их использования на территории города Сарани"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 28 марта 2024 года № 104. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 1 апреля 2024 года № 6577-09
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата Карагандинской области "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядок их использования на территории города Сарани" от 30 июля 2020 года № 518 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6006) следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Саранского городского маслихата О. Баймаганбетов
Приложение к решению
Саранского городского маслихата
от 28 марта 2024 года
№ 104
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования
1. Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования, определяются на расстоянии 800 метров на следующих объектах города Сарани:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.