Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 10/103 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін анықтау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2024 жылғы 16 мамырдағы № 19/184 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 мамырда № 6600-09 болып тіркелді
Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 10/103 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін анықтау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23601 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы Д. Сакенов
Абай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 16 мамырдағы
№ 19/184
шешіміне қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 8 шілдедегі

О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 8 июля 2021 года № 10/103 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 16 мая 2024 года № 19/184. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 20 мая 2024 года № 6600-09
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 8 июля 2021 года № 10/103 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23601), следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 16 мая 2024 года
№ 19/184
Приложение 2 к решению
Абайского районного маслихата
от 8 июля 2021 года