Абай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі "Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтiк қамтамасыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының және жергілікті бюджетінің қаражаттары есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларына жиырма бес пайыз көбейту құқығына ие лауазымдардың тізбесін айқындау туралы" № 19/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 23 шілдедегі № 35/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 шілдеде № 6628-09 болып тіркелді
Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі "Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтiк қамтамасыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының және жергілікті бюджетінің қаражаттары есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларына жиырма бес пайыз көбейту құқығына ие лауазымдардың тізбесін айқындау туралы" № 19/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6314 тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ":
Абай аудандық
мәслихаты
Абай ауданының әкімдігінің
2024 жылғы 23
шілдедегі
№ 35/03
қыулысына қосымша
Абай ауданының әкімдігі
2021 жылғы 15 сәуірдегі
№ 19/01
қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандардың лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы азаматтық қызметшілердің лауазымдары:
қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер, психоневрологиялық ауруларымен мүгедектігі бар балалар және 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Мәдениет саласындағы азаматтық қызметшілердің лауазымдары:
әкімші (негізгі қызметтер), аккомпаниатор, мұрағатшы, археограф (негізгі қызметтер), барлық атаудағы әртістері, балетмейстер, библиограф, кітапханашы, дирижер, кітапхана меңгерушісі, дыбыс операторы, дыбыс режиссері, барлық атаудағы (негізгі қызметтер) инженері, нұсқаушы, инспектор, өнертанушы, концертмейстер, мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер), билет тексеруші, кассир, шебер (негізгі қызметтер), барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер), механик, музыкалық жетекші, барлық атаудағы менеджері, мұражай қараушысы, оператор, ұйым (үйірме) басшысы, аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын секторының басшысы, ауылдық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын бөлімінің басшысы, редактор (негізгі қызметтер), режиссер, барлық атаудағы техниктер, хореограф, хормейстер, барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер), аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме мен мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көркемдік жетекшісі, қор сақтаушы, экскурсовод.

О внесении изменения в постановление акимата Абайского района от 15 апреля 2021 года № 19/01 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов, за счет средств местного бюджета"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 23 июля 2024 года № 35/03. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 29 июля 2024 года № 6628-09
Акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Абайского района от 15 апреля 2021 года № 19/01 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов, за счет средств местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6314) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО":
Абайский районный
маслихат
Приложение к постановлению
акимата Абайского района
от 23 июля 2024 года
№ 35/03
Приложение к постановлению
акимата Абайского района
от 15 апреля 2021 года
№19/01
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности гражданских служащих сферы социального обеспечения:
социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью, социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями.
2. Должности гражданских служащих в сфере культуры:
администратор (основных служб), аккомпаниатор, архивист, археограф (основных служб), артист всех наименований, балетмейстер, библиограф, библиотекарь, дирижер, заведующий библиотекой, звукооператор, звукорежиссер, инженер всех наименований (основных служб), инструктор, инспектор, искусствовед, концертмейстер, культорганизатор (основных служб), контролер билетов, кассир, мастер (основных служб), методист всех наименований (основных служб), механик, музыкальный руководитель, менеджер всех наименований, музейный смотритель, оператор, руководитель коллектива (кружка), руководитель сектора государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения, руководитель отдела государственного учреждения и государственного казенного предприятия сельского значения, редактор (основных служб), режиссер, техники всех наименований, хореограф, хормейстер, художники всех наименований (основных служб), художественный руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения, хранитель фондов, экскурсовод.

3. Дене шынықтыру және спорт саласындағы азаматтық қызметшілердің лауазымдары:
әкімші, спорт ғимаратының меңгерушісі, нұсқаушы-спортшы, кассир, медициналық бике/аға (мамандандырылған), мемлекеттік сатып алу жөніндегі менеджер, әдіскер, жаттықтырушы, жаттықтырушы-оқытушы.

3. Должности гражданских служащих в сфере физической культуры и спорта:
администратор, заведующий спортивным сооружением, инструктор-спортсмен, кассир, медицинская (ий) сестра/брат (специализированная(ый)), менеджер по государственным закупкам, методист, тренер, тренер-преподаватель.