Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кенті әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 1 "Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің Қаражыңғыл станциясы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің әкімінің 2024 жылғы 22 тамыздағы № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 тамызда № 6639-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Занының 27-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің Қаражыңғыл станциясының аумағында ірі қара мал арасында құтыру ауруын жою жөніндегі ветеринариялық-санитариялық шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кенті әкімінің "Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің Қаражыңғыл станциясы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2015 жылғы 25 ақпандағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2998 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарышаған кентінің әкімі А. Тоимбеков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 25 февраля 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории станции Каражингил поселка Сарышаган Актогайского района"
Решение акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 22 августа 2024 года № 4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 26 августа 2024 года № 6639-09
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории станции Каражингил поселка Сарышаган Актогайского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области "Об установлении ограничительных мероприятий на территории станции Каражингил поселка Сарышаган Актогайского района" от 25 февраля 2015 года № 1, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2998).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Сарышаган А. Тоимбеков