Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 ақпандағы № 09/02 "Бұқар жырау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Бұқар жырау ауданының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 97/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 желтоқсанда № 6699-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Бұқар жырау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 ақпандағы №09/02 "Бұқар жырау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және Бұқар жырау ауданының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6193 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұқар жырау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұқар жырау ауданының әкімі Е. Құсайын

О признании утратившим силу постановления акимата Бухар-Жырауского района от 15 февраля 2021 года № 09/02 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима Бухар-Жырауского района" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета Бухар-Жырауского района"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 26 декабря 2024 года № 97/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 декабря 2024 года № 6699-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Бухар-Жырауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бухар-Жырауского района от 15 февраля 2021 года №09/02 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих государственного учреждения "Аппарат акима Бухар-Жырауского района" и исполнительных органов, финансируемых из бюджета Бухар-Жырауского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6193).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Бухар-Жырауского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бухар - Жырауского района Е. Құсайын