Осакаров ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 79/01 "Осакаров ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 7 қазандағы № 86/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 қазанда № 6670-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2 тармағына, 27-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы №79/01 "Осакаров ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданы әкімдігінің Р. Нурмуханбетов

О признании утратившим силу постановления акимата Осакаровского района от 30 ноября 2020 года № 79/01 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих аппарата акима Осакаровского района"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 7 октября 2024 года № 86/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 9 октября 2024 года № 6670-09
В соответствии с пунктом 2 статьи 50, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Осакаровского района от 30 ноября 2020 года № 79/01 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих аппарата акима Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6115).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акимата Осакаровского района Р. Нурмуханбетов