Об утверждении норматива субсидий, а также критерии получения субсидий, формы заявки и срок подачи заявки на удешевление стоимости затрат на корма поголовью сельскохозяйственных животных на 2024 год по Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 17 декабря 2024 года № 190. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 17 декабря 2024 года № 8569-11.
В соответствии c приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18404) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) норматив субсидий, а также критерии получения субсидий и срок подачи заявки на удешевление стоимости затрат на корма поголовью сельскохозяйственных животных на 2024 год по Кызылординской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) форму заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма поголовью сельскохозяйственных животных на 2024 год по Кызылординской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 17 декабря 2024 года № 190
Норматив субсидий, а также критерии получения субсидий и срок подачи заявки на удешевление стоимости затрат на корма поголовью сельскохозяйственных животных на 2024 год по Кызылординской области
Направление субсидирования
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Критерии получения субсидий
Метод проверки в государстенной информационной системе субсидирования на соответствие условиям субсидирования
Срок подачи заявки
1
Удешевление стоимости затрат на корма маточного поголовья сельскохозяйственных животных (племенное маточное поголовье крупного рогатого скота молочного и молочно-мясного направления)
268 851
1. Наличие земель сельскохозяйственного назначения;
2. Наличие регистрации маточного поголовья сельскохозяйственных животных в базе данных по идентификации сельскохозяйственных животных и информационной базе селекционной и племенной работы на момент подачи заявки;
3. Наличие собственного маточного поголовья сельскохозяйственных животных от 400 голов на момент подачи заявки (в возрасте от 18 месяцев и выше)
Интеграционное взаимодействие с
информационной системой единого государственного кадастра недвижимости, базой данных по идентификации сельскохозяйственных животных и информационной базой селекционной и племенной работы
до 30 декабря текущего года (включительно)
Приложение 2 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 17 декабря 2024 года № 190
Форма
Местный исполнительный орган
______________________
(области)
Заявка на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма поголовью сельскохозяйственных животных на 2024 год по Кызылординской области
Номер заявки: ____
Дата формирования
заявки: __________

Қызылорда облысы бойынша 2024 жылға арналған ауыл шаруашылығы жануарлары басының азығына жұмсалатын шығындардың құнын арзандатуға субсидия нормативін, сондай-ақ субсидия алу өлшемшарттарын, өтінім нысанын және өтінім беру мерзімін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2024 жылғы 17 желтоқсандағы N 190 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 желтоқсанда N 8569-11 тіркелді
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы бойынша 2024 жылға арналған ауыл шаруашылығы жануарлары басының азығына жұмсалатын шығындардың құнын арзандатуға субсидия нормативі, сондай-ақ субсидия алу өлшемшарттары және өтінім беру мерзімі;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы бойынша 2024 жылға арналған ауыл шаруашылығы жануарлары басының азығына жұмсалатын шығындардың құнын арзандатуға субсидия алу өтінім нысаны.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкіміН. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2024 жылғы 17 желтоқсандағы
№ 190 қаулысына 1-қосымша
Қызылорда облысы бойынша 2024 жылға арналған ауыл шаруашылығы жануарлары басының азығына жұмсалатын шығындардың құнын арзандатуға субсидия нормативі, сондай-ақ субсидия алу өлшемшарттары және өтінім беру мерзімі
Субсидиялау бағыты
1 бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия алуға өлшемшарттар
Субсидиялау шарттарына сәйкестігін субсидиялаудың мемлекеттік ақпараттық жүйесінде тексеру әдісі
Өтінімді
беру
мерзімі
1
Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалатын шығындар құнын арзандату
(сүтті және сүтті - етті бағыттағы асыл тұқымды ірі қара малдың аналық басы)
268 851
1. Ауыл шаруашылығы мақсатындағы
жерлердің болуы;
2. Өтінім беру сәтінде ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру дерекқорымен және селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың
ақпараттық қорымен ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының тіркелген болуы;
3. Өтінімді берген сәтте (жасы 18 ай және одан асқан) ауыл шаруашылығы жануарларының 400 бастан басталатын меншікті аналық басының болуы
Жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесімен, селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың ақпараттық қорымен және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқормен
интеграциялық өзара әрекеттесу
ағымдағы жылдың 30 желтоқсанына дейін (қоса алғанда)
Қызылорда облысы әкімдігінің
2024 жылғы 17 желтоқсандағы
№ 190 қаулысына 2-қосымша
Нысан
________________________
(облыстың) жергілікті атқарушы органы
Қызылорда облысы бойынша 2024 жылға арналған ауыл шаруашылығы жануарлары басының азығына жұмсалатын шығындардың құнын арзандатуға субсидия алу өтінімі
Өтінім нөмірі: ____
Өтінімнің қалыптастырылған
күні: __________

1. Наименование товаропроизводителя _______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) физического лица/наименование юридического лица)
2. Адрес товаропроизводителя: _____________________________________________
(область, район, город/село/улица, номер дома)
3. Номер телефона товаропроизводителя ___________________
4. Банковские реквизиты (ИИК, Кбе, БИК) _________________
5. Учетный номер хозяйства ______________________________

1. Тауар өндірушінің атауы _________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса),тегі/заңды тұлғаның атауы)
2.Тауар өндірушінің мекенжайы: ______________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үй нөмірі)
3. Тауар өндірушінің телефон нөмірі ________________________
4. Банктік деректемелері (ЖСК, Кбе, БСК):___________________
5. Шаруашылықтың есепке алу нөмірі:_______________________

11. Общая сумма причитающейся субсидии____тенге.
12. Электронная копия договора купли-продажи.
13. Электронная счет-фактура (не требуется при импорте):
Дата выписки ЭСФ
Дата совершения
оборота
Номер ЭСФ
ИИН/БИН продавца
Наименование
продавца
Общая стоимость
1
2
3
4
5
6
7
14. Электронная копия документа, подтверждающего полную оплату стоимости (при приобретении внутри страны: платежное поручение/банковская выписка/чеки контрольно-кассовых аппаратов/приходный кассовый ордер;
при приобретении за рубежом: таможенная декларация на товары/заявление (заявления) о ввозе товаров и уплате косвенных налогов и заявление на перевод средств).
Осведомлен о блокировании электронных счетов-фактур, использованных для получения субсидий.
Подтверждаю, что обеспечу сохранность заявленного маточного поголовья сельскохозяйственных животных (за исключением зоотехнической нормы выбытия) в течение года, в случае необеспечения сохранности согласен вернуть полученные субсидии на несохраненное маточное поголовье сельскохозяйственных животных.
Подтверждаю достоверность представленной информации, даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, на сбор, обработку моих персональных данных, а также на передачу данных по оказанной государственной услуге в уполномоченный орган по исполнению бюджета.
Сообщаю об отсутствии трансграничной передачи персональных данных, а также об отсутствии распространения персональных данных в общедоступных источниках.
Перечень собираемых данных: фамилия, имя, отчество (при наличии) физического лица, наименование юридического лица, бизнес-идентификационный номер, индивидуальный идентификационный номер, банковские реквизиты, электронная почта, номер телефона.
Подписано и отправлено заявителем в__ часов "___" ________20__ года
Сведения о заявителе из ЭЦП.
Расшифровка аббревиатур:
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ИИК – индивидуальный идентификационный код;
Кбе – код бенефициара;
БИК – банковский идентификационный код;
ИНЖ – идентификационный номер животного;
ИСЖ - база данных по идентификации сельскохозяйственных животных;
ЭСФ – электронная счет-фактура;
ЭЦП – электронная цифровая подпись.

11. Тиесілі субсидияның жалпы сомасы______теңге.
12. Сатып алу-сату шартының электрондық көшірмесі.
13.Электрондық шот-фактура (импорт кезінде талап етілмейді):
ЭШФ беру күні
Айналым жасалған күн
ЭШФ нөмірі
Сатушының ЖСН/БСН
Сатушының атауы
Жалпы құны
1
2
3
4
5
6
7
14. Құнның толық төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі (ел ішінен сатып алған жағдайда: төлем тапсырмасы/банктен үзінді-көшірме/бақылау- кассалық аппараттың чектері/ кіріс кассалық ордер;
шетелден сатып алған кезде: тауарларға арналған кедендік декларация/тауарларды әкелуге және жанама салықтарды төлеуге арналған өтініш(тер) және ақша аударуға өтініш).
Субсидияларды алу үшін қолданылған электрондық шот-фактураларды бұғаттау туралы хабардармын.
Мәлімделген ауыл шаруашылығы жануарларының аналық мал басын жыл бойы сақталуын (мал шығынының зоотехникалық нормасын қоспағанда) қамтамасыз ететінімді растаймын, сақтауды қамтамасыз етпеген жағдайда ауыл шаруашылығы жануарының сақталмаған аналық басы үшін алынған субсидияларды қайтаруға келісемін.
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға, менің дербес деректерімді жинауға, өңдеуге, сондай-ақ көрсетілген мемлекеттік қызмет бойынша деректерді бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органға беруге келісім беремін.
Дербес деректердің трансшекаралық түрде берілуі болмағанын, сондай-ақ дербес деректердің жалпыға бірдей қолжетімді көздерде таратылуы орын алмағанын хабарлаймын.
Жиналатын деректердің тізбесі: жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса) тегі, заңды тұлғаның атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, жеке сәйкестендіру нөмірі, банктік деректемелер, электрондық почта, телефон нөмірі.
Өтінім беруші 20__ жылғы ___ сағат ____ қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған мәліметтер.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСК – жеке сәйкестендіру коды;
Кбе – бенефициар коды;
БСК – банктік сәйкестендіру коды;
ЖСН – жануардың сәйкестендіру нөмірі;
АЖБ – ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқор;
ЭШФ – электрондық шот-фактура;
ЭЦҚ – электрондық цифрлық қолтаңба.