"Арал ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережесін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 шілдедегі № 245 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 шілдеде № 8532-11 болып тіркелді
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Арал ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережесін бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы №111 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6042 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Арал ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережесінің 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құрмет грамотасымен наградтау бойынша келіп түскен құжаттар алдын ала қарау және наградтау жөнінде ұсыныс әзірленуі үшін наградтау жөніндегі аудан әкімі жанындағы комиссияға (бұдан әрі - Комиссия) жіберіледі.
Комиссияның оң қорытындысына сәйкес аудан әкімі мен аудандық мәслихат төрағасының (немесе олардың міндеттерін атқарушының) бірлескен өкім шығару арқылы Құрмет грамотасымен наградтау туралы шешім қабылданады.";
"10. Құрмет грамотасын тапсыру салтанатты түрде жүргізіледі. Құрмет грамотасын аудан әкімі немесе аудандық мәслихаттың төрағасы немесе олардың тапсырысы бойынша өзге тұлға тапсырады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 8 ноября 2017 года № 111 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Аральского района"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11 июля 2024 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 июля 2024 года № 8532-11
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 8 ноября 2017 года № 111 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Аральского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6042) следующие изменения:
пункты 9, 10 положения о награждении Почетной грамотой Аральского района, утвержденного указанным решением, изложить в новой редакции:
"9. Поступившие документы по награждению Почетной грамотой для предварительного рассмотрения и подготовки предложений по награждению направляются в комиссию при акиме района по награждениям (далее - Комиссия).
Решение о награждении Почетной грамотой принимается акимом района и председателем районного маслихата (или лиц исполняющих их обязанности) согласно положительному заключению Комиссии путем издания совместного распоряжения.";
"10. Вручение Почетной грамоты производится в торжественной обстановке. Почетную грамоту вручает аким района или председатель районного маслихата либо иное лицо по их поручению.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аральского
районного маслихата Б. Турахметов