Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 ақпандағы № 23 "Маңғыстау облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 31 қазандағы № 213 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 қарашада № 4743-12 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 ақпандағы № 23 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26868 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 17 февраля 2022 года № 23 "Об утверждении Методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 31 октября 2024 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 ноября 2024 года № 4743-12
Мангистауской области от 17 февраля 2022 года № 23 " Об утверждении Методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Мангистауской области" В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 17 февраля 2022 года № 23 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26868).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Қилыбай