Маңғыстау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 тамыздағы № 130 "Маңғыстау облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 1 қарашадағы № 219 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 қарашада № 4744-12 болып тіркелді
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" Маңғыстау облысының әкімдігінің 2023 жылғы 24 тамыздағы № 130 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4597-12 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
1-тармақтың 2)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру объектілерін, балық өсіру шаруашылықтары мен олардың коммуникацияларын орналастыруға және қызмет көрсетуге байланысты балық өсіру объектілерін, балық шаруашылығы технологиялық су айдындарын, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлігінің Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау комитеті
Маңғыстау облысының санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Су ресурстары
және ирригация министрлігі
Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану
комитетінің Су ресурстарын реттеу, қорғау
және пайдалану жөніндегі
Жайық-Каспий бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің
Маңғыстау облысы бойынша экология департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының жер қатынастары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 24 августа 2023 года № 130 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Мангистауской области и режима их хозяйственного использования"
Постановление акимата Мангистауской области от 1 ноября 2024 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 ноября 2024 года № 4744-12
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 24 августа 2023 года № 130 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Мангистауской области и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4597-12) следующее изменение.
в приложении 2 к указанному постановлению:
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбоводных объектов, связанных с размещением и обслуживанием рыбоводных хозяйств и коммуникаций к ним, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Қилыбай
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Департамент санитарно-
эпидемиологического контроля Мангистауской
области Комитета санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Жайык-Каспийская
бассейновая инспекция по регулированию,
охране и использованию водных ресурсов
Комитета по регулированию, охране и
использованию водных ресурсов
Министерства водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Департамент экологии
по Мангистауской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление земельных отношений
Мангистауской области"