Бейнеу ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 173 және Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 19/189 "Бейнеу ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жолақы жеңілдігін белгілеу туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 319 бірлескен қаулысы және Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 22/169 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 желтоқсанда № 4752-12 болып тіркелді.
Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бейнеу ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жолақы жеңілдігін белгілеу туралы" Бейнеу ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 173 және Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 сәуірдегі №19/189 бірлескен қаулысы және шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 27818 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімнің 1 – тармағының 2) – тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) бірінші, екінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға;".
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Р. Шалбаев
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А. Бораш

О внесении изменения в совместное постановление акимата Бейнеуского района от 22 апреля 2022 года № 173 и решение Бейнеуского районного маслихата от 22 апреля 2022 года № 19/189 "Об установлении льготного проезда в общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан Бейнеуского района"
Совместное постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 9 декабря 2024 года № 319 и решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 6 декабря 2024 года № 22/169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 декабря 2024 года № 4752-12.
Акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Бейнеуского района от 22 апреля 2022 года № 173 и решение Бейнеуского районного маслихата от 22 апреля 2022 года № 19/189 "Об установлении льготного проезда в общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан Бейнеуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27818) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 указанного совместного постановления и решения изложить в новой редакции:
"2) лицам с инвалидностью первой, второй группы;".
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Р. Шалбаев
Председатель Бейнеуского районного маслихата А. Бораш