Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 "Қарақия ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 қаңтардағы № 49 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 қаңтарда № 4668-12 болып тіркелді
Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарақия ауданында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №262 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3495 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2 қосымшада:
қазақ тіліндегі реттік нөмірі 3-жол жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
"
3
Жетібай ауылы
Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық орталық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық кітапханасы ғимаратының жанындағы тақта
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі С. Төретаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарақия аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменение в постановление акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года № 262 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Каракиянском районе"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 23 января 2024 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 января 2024 года № 4668-12
Акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года №262 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Каракиянском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3495), следующее изменение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в строку, порядковый номер 3 на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района С. Төретаев
"СОГЛАСОВАНО"
Каракиянская районная территориальная
избирательная комиссия