Түпқараған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 43 және Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 наурыздағы № 28/194 "Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылының шекараларын белгілеу туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 258 бірлескен қаулысы және Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 22/117 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 желтоқсанда № 4759-12 болып тіркелді
Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылының шекараларын белгілеу туралы" Түпқараған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы №43 және Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 наурыздағы №28/194 бірлескен қаулысы және шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2672 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Түпқараған ауданының Ақшұқыр ауылының шекарасын белгілеу және өзгерту туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы бірлескен қаулы және шешімге қосымшаға сәйкес Түпқараған ауданының Ақшұқыр ауылының шекарасы белгіленсін және өзгертілсін.";
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімге қосымша осы бірлескен қаулы және шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі Р. Елтизаров
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А. Нугманов
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 258 мен Түпқараған аудандық
мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 22/117
бірлескен қаулы және шешімге қосымша
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 2 наурыздағы №43 және
Түпқараған аудандық мәслихатының
2015 жылғы 2 наурыздағы №28/194
бірлескен қаулысы және шешіміне қосымша
Түпқараған ауданының Ақшұқыр ауылының шекарасының схемалық картасы
Түпқараған ауданының Ақшұқыр ауылының жерлерінің экспликациясы
Атауы
Ауданы, гектар
Жерлерді қосқанға дейінгі Ақшұқыр ауылының шекарасындағы жерлердің ауданы

О внесении изменения в совместное постановление и решение "Об установлении границ села Акшукур Тупкараганского района" акимата Тупкараганского района от 2 марта 2015 года № 43 и Тупкараганского районного маслихата от 2 марта 2015 года № 28/194
Совместные постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 26 декабря 2024 года № 258 и решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2024 года № 22/117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 декабря 2024 года № 4759-12
Акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление и решение акимата Тупкараганского района от 2 марта 2015 года №43 и Тупкараганского районного маслихата от 2 марта 2015 года №28/194 "Об установлении границ села Акшукур Тупкараганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2672) следующие изменения:
заголовок указанного совместного постановления и решения изложить в новой редакции:
"Об установлении и изменении границ села Акшукур Тупкараганского района";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить и изменить границы села Акшукур Тупкараганского района, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.";
приложение к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района Р. Елтизаров
Председатель Тупкараганского районного маслихата А. Нугманов
Приложение к совместному
постановлению и решению
Акимата Тупкараганского района
от 26 декабря 2024 года № 258 и
Тупкараганского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года № 22/117
Приложение к совместному
постановлению и решению акимата
Тупкараганского района
от 2 марта 2015 года №43 и
Тупкараганского районного маслихата
от 2 марта 2015 года №28/194
Схематическая карта границы села Акшукур Тупкараганского района
Экспликация земель села Акшукур Тупкараганского района
Наименование
Площадь, гектар
Площадь земель в границе села Акшукур до включения земель

5 501,6551
Ақшұқыр ауылының шекарасына қосылатын жерлердің ауданы
614,3491
Жерлерді қосқаннан кейінгі Ақшұқыр ауылының шекарасындағы жерлердің ауданы
6 116,0042, елді мекеннің жерлері

5 501,6551
Площадь земель, включаемых к границе села Акшукур
614,3491
Площадь земель в границе села Акшукур после включения земель
6 116,0042, земли населенного пункта