Рудный қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 552 "Рудный қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру үшін жеңілдіктер белгілеу туралы" бірлескен қаулысына және Рудный қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 38 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 31 мамырдағы № 460 және Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2024 жылғы 31 мамырдағы № 141 бірлескен қаулысы және шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 маусымда № 10227-10 болып тіркелді
Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Рудный қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру үшін жеңілдіктер белгілеу туралы" 2023 жылғы 27 маусымдағы № 552 Рудный қаласы әкімдігінің бірлескен қаулысына және 2023 жылғы 27 маусымдағы № 38 Рудный қалалық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10038 болып тіркелді) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімнің 2-тармағы мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Рудный қаласы азаматтарының мынадай санаттарына қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру үшін бекітілген тариф құнының 50% мөлшерінде жеңілдікті жол жүру белгіленсін:
1) 7 жастан 15 жасқа дейінгі балалар;
2) 15 пен 18 жас аралығындағы адамдар.".
2. Осы бірлескен Рудный қаласы әкімдігінің қаулысы мен Рудный қалалық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласы әкімі В. Ионенко
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков

О внесении дополнения в совместные постановление акимата города Рудного от 27 июня 2023 года № 552 и решение Рудненского городского маслихата от 27 июня 2023 года № 38 "Об установлении льгот отдельным категориям граждан города Рудного для проезда на городском общественном транспорте (кроме такси)"
Совместные постановление акимата города Рудного Костанайской области от 31 мая 2024 года № 460 и решение маслихата города Рудного Костанайской области от 31 мая 2024 года № 141. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 6 июня 2024 года № 10227-10
Акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ и Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместные постановление акимата города Рудного от 27 июня 2023 года № 552 и решение Рудненского городского маслихата от 27 июня 2023 года № 38 "Об установлении льгот отдельным категориям граждан города Рудного для проезда на городском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10038) следующее дополнение:
пункт 2 указанного совместного постановления и решения дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Установить льготный проезд в размере 50 % от стоимости утвержденного тарифа для проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям граждан города Рудного:
1) детям в возрасте от 7 до 15 лет;
2) лицам в возрасте от 15 до 18 лет.".
2. Настоящее совместное постановление акимата города Рудного и решение Рудненского городского маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко
Председатель городского маслихата А. Искаков