Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының "Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 119/16 "Ақтоғай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 145/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қазанда № 7604-14 болып тіркелді
Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 119/16 "Ақтоғай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7514-14 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімінің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақтоғай аудандық мәслихат аппараты" ММ-ің ұйымдастыру бөлімінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев

О внесении изменения в решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 19 марта 2024 года № 119/16 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2024 год по Актогайскому району"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2024 года № 145/22. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 10 октября 2024 года № 7604-14
Актогайский районный масихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2024 год по Актогайскому району" от 19 марта 2024 года № 119/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7514-14) следующее изменение:
Преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственным управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя организационного отдела ГУ "Аппарат Актогайского районного маслихата".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев