Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының "Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 119/16 "Ақтоғай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 145/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қазанда № 7604-14 болып тіркелді
Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 119/16 "Ақтоғай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7514-14 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімінің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақтоғай аудандық мәслихат аппараты" ММ-ің ұйымдастыру бөлімінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев

Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области "О внесении изменения в решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 19 марта 2024 года № 119/16 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2024 год по Актогайскому району"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2024 года № 145/22. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 10 октября 2024 года № 7604-14
Актогайский районный масихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2024 год по Актогайскому району" от 19 марта 2024 года № 119/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7514-14) следующее изменение:
Преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственным управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя организационного отдела ГУ "Аппарат Актогайского районного маслихата".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев