Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XVI сессиясының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 108 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 сәуірде № 1771-02 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев
Алматы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 15 сәуірдегі № 108
шешіміне қосымша
Алматы қаласы мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалар туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 914 болып тіркелген).
2. "IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХХХ сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 "2012 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалар туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 77 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 962 болып тіркелген).
3. "Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 262 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1090 болып тіркелген).
4. "V-сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХІ сессиясының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 262 "Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 315 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1154 болып тіркелген).
5. "IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХХХ сессиясының "Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 418 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1272 болып тіркелген).
6. "Алматы қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 146 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1405 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Алматы
Решение внеочередной XVI сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 15 апреля 2024 года № 108. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 18 апреля 2024 года № 1771-02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Алматы согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев
Приложение к решению
маслихата города Алматы
от 15 апреля 2024 года № 108
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений
маслихата города Алматы
1. Решение маслихата города Алматы от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 914).
2. Решение маслихата города Алматы от 12 декабря 2012 года № 77 "О внесении изменений в решение ХХХХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 962).
3. Решение маслихата города Алматы от 10 сентября 2014 года № 262 "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1090).
4. Решение маслихата города Алматы от 17 марта 2015 года № 315 "О внесении изменения в решение XXXI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 сентября 2014 года № 262 "Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1154).
5. Решение маслихата города Алматы от 11 марта 2016 года № 418 "О внесении изменения в решение ХХХХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1272).
6. Решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 146 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1405).

7. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 185 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1442 болып тіркелген).
8. "ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХХ сессиясының "Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалар туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 288 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1518 болып тіркелген).

7. Решение маслихата города Алматы от 13 декабря 2017 года № 185 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1442).
8. Решение маслихата города Алматы от 21 ноября 2018 года № 288 "О внесении изменений в решение ХХХХХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1518).