"Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 489 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVIII сессиясының 2024 жылғы 30 мамырдағы № 119 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 маусымда № 1773-02 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 489 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1650 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев

О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 9 октября 2020 года № 489 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение XVIII сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 30 мая 2024 года № 119. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 5 июня 2024 года № 1773-02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 9 октября 2020 года № 489 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1650).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев