Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің субсидиялар нормативін бекіту туралы" 2021 жылғы 18 қазандағы № 4/515 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қазандағы № 4/558 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 қазанда № 1792-02 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің субсидиялар нормативін бекіту туралы" 2021 жылғы 18 қазандағы № 4/515 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24875 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 18 октября 2021 года № 4/515 "Об утверждении норматива субсидий закупаемой сельскохозяйственной продукции в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 11 октября 2024 года № 4/558. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 16 октября 2024 года № 1792-02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 18 октября 2021 года № 4/515 "Об утверждении норматива субсидий закупаемой сельскохозяйственной продукции в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24875).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" в установленном действующим законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев