"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 маусымдағы № 182 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 31 қазандағы № 277 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 қарашада № 7820-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 маусымдағы № 182 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7770-15 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 73-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген), Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі" ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімі
М. Мухамедьяров

О внесении изменения в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 июня 2024 года № 182 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 31 октября 2024 года № 277. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 1 ноября 2024 года № 7820-15
Акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области 20 июня 2024 года № 182 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7770-15) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Есильского района Северо-Казахстанской области" ПОСТАНОВЛЯЕТ:
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Есильского района Северо-Казахстанской области
М. Мухамедьяров