Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 қазандағы № 202 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қазанда № 7802-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жумабаев ауданының әкімі
Р. Смагулов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев
ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 4 қазандағы
№ 202 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулылардың тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мектептері жанындағы интернаттарда тұратын балалардың тамақтану шығынын өтеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 96 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3249 болып тіркелді);
2. "Мағжан Жұмабаев ауданының №1 сайлау округі бойынша басылған үгіт материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі № 154 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-9-71 болып тіркелді);
3. "Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша насихаттық баспа материалдарын орналастыратын орындар белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 13 шілдедегі № 219 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-9-47 болып тіркелді);
4. "Шектеу шараларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 25 шілдедегі № 228 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-9-33 болып тіркелді);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 4 октября 2024 года № 202. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 10 октября 2024 года № 7802-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Р. Смагулов
Приложение к постановлению
акимата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 4 октября 2024 года
№ 202
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2015 года № 96 "О покрытии расходов за питание детей, проживающих в интернатах при школах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3249);
2. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2008 года № 154 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов по избирательному округу №1 района Магжана Жумабаева" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-9-71);
3. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 13 июля 2007 года № 219 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по району Магжана Жумабаева" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-9-47);
4. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 июля 2006 года № 228 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-9-33);

5. "Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының Жалпыға бірдей білім беру бөлігі Мағжан Жұмабаев ауданының мектептерінде орындалуы туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 31 наурыздағы № 116 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-9-28 болып тіркелді);
6. "Ақылы қоғамдық жұмыстар туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 30 наурыздағы № 103 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-9-27 болып тіркелді);
7. "Аудандық жер комиссиясын құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2004 жылғы 28 маусымдағы № 85 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1305 болып тіркелді).

5. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 марта 2006 года № 116 "О выполнении Закона Республики Казахстан "Об образовании" в части всеобуча в школах района Магжана Жумабаева" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-9-28);
6. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30 марта 2006 года № 103 "Об оплачиваемых общественных работах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-9-27);
7. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 июня 2004 года № 85 "О создании районной земельной комиссии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1305).