Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қазандағы № 207 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 қазанда № 7811-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының әкімі
М. Абдулов
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының әкімі
2024 жылғы 22 қазандағы
№ 207 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулылардың тізбесі
1. "Уәлиханов ауданының Қайрат ауылдық округінің Қайрат ауылында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 шілдедегі № 267 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-13-163 болып тіркелді).
2. "Уәлиханов ауданының Қайрат ауылдық округінің Жасқайрат ауылында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 шілдедегі № 268 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-13-162 болып тіркелді).
3. "Уәлиханов ауданында жұмыссыздарға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 135 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-13-140 болып тіркелді).
4. "Азаматтардың жеке санаттарына көмек көрсету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 14 мамырдағы № 77 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-13-66 болып тіркелді).
5."Партиялық тізімдер бойынша сайланатын Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісінің депутаттылығына және облыстық пен аудандық мәслихат депуттатылығына кандидаттарды ұсынған саяси партиялар үшін сайлау алдындағы үгіттік материалдарын орналастыруға орын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 18 шілдедегі № 113 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-13-53 болып тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 22 октября 2024 года № 207. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 23 октября 2024 года № 7811-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования
Аким Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
М. Абдулов
Приложение к постановлению
Аким Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
от 22 октября 2024 года
№ 207
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 12 июля 2012 года № 267 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в селе Кайрат Кайратского сельского округа Уалихановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-163).
2. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 12 июля 2012 года № 268 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в селе Жаскайрат Кайратского сельского округа Уалихановского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-162).
3. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 22 апреля 2011 года № 135 "Об организации общественных работ для безработных в Уалихановском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-140).
4. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 14 мая 2008 года № 77 "Об оказании помощи отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-66).
5. Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 18 июля 2007 года № 113 "Об определении мест для размещения агитационных материалов для политических партий, выдвинувших кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и депутаты областного и районного маслихатов, избираемых по партийным спискам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-53).