Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 қарашадағы № 270 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 қарашада № 7822-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
аудан әкімнің м.а. С. Шаинов
2024 жылғы 6 қарашадағы
№ 270 қаулыға
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 17 шілдедегі № 134 "Қазақстан Республикасының облыстық және аудандық мәслихаттың, Парламент Мәжілісінің депутатына ұсынылған кандидаттарға сайлау алды үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықтау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-14-48 болып тіркелген).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 1 тамыздағы № 181 "Шал ақын ауданының Городецк, Ступин және Юбилейный селолық округтерінің зақымдаған алқаптарына карантиндік тәртіп енгізіп карантиндік аумақ орнату туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-14-35 болып тіркелген).
3. Солтүстiк Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2005 жылғы 12 қыркүйектегі № 298 "Шал ақын ауданында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ашу және қаржыландыру ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-14-16 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 ноября 2024 года № 270. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 8 ноября 2024 года № 7822-15
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официально опубликования.
и.о.акима района С. Шаинов
Приложение к постановлению
от 6 ноября 2024 года
№ 270
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 июля 2007 года № 134 "Об определении мест для размещения предвыборных агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента, областных, районных маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-14-48).
2. Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 1 августа 2006 года № 181 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на зараженные площади Городецкого, Ступинского и Юбилейного сельских округов района Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-14-35).
3. Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 сентября 2005 года № 298 "Об утверждении Правил создания и финансирования социальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов в районе Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-14-16).