2024 жылға арналған Атырау қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 95 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 наурызда № 5145-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізімінде № 33110 болып тіркелді) Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері 0 (нөл) пайыз мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы
Мәслихатының төрағасы
Н. Құрман

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в городе Атырау на 2024 год
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 4 марта 2024 года № 95. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 6 марта 2024 года № 5145-06
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 33110) Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата
города Атырау
Н. Құрман