Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 112 "Оңтүстік Қазақстан облысының білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күшін жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 13 мамырдағы № 81 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 15 мамырда № 6531-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оңтүстік Қазақстан облысының білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 112 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3180 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды

О признании утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 20 апреля 2015 года № 112 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования Южно-Казахстанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 13 мая 2024 года № 81. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 15 мая 2024 года № 6531-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 20 апреля 2015 года № 112 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3180).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды