Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 94 "Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Сырдария-Түркістан мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі көрсететін қызметтер үшін тарифтер мөлшерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 28 мамырдағы № 91 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 29 мамырда № 6533-13 болып тiркелдi
Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 апреля 2017 года № 94 "Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые коммунальным государственным учреждением "Сырдарья-Туркестанский государственный региональный природный парк" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 28 мая 2024 года № 91. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 29 мая 2024 года № 6533-13
Акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Сырдария-Түркістан мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі көрсететін қызметтер үшін тарифтер мөлшерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 94 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4103 болып тiркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы келесі мазмұндағы 8, 9 – қатарлармен толықтырылсын:
"
8
8
Құбырлар, электр қуатын беру және байланыс желiлерiн, жолдарды салу және орналастыру
1 шаршы метр
1 жыл

1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 апреля 2017 года № 94 "Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые коммунальным государственным учреждением "Сырдарья-Туркестанский государственный региональный природный парк" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4103) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками 8, 9 следующего содержания:
"
8
8
Строительству и размещению трубопроводов, линий электропередачи и связи, дорог
1 квадратный метр
1 год

159
9
9
Қонақ үйлер, мотельдер, туристiк базалар, қоғамдық тамақтандыру, сауда және ерекше қорғалатын табиғи аумақтың басқаруындағы басқа да мәдени-тұрмыстық мақсаттағы объектiлер немесе оларды орналастыратын орындар беру
1 гектар
1 ай
6318
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды

159
9
9
Предоставление гостиниц, мотелей, туристских баз, объектов общественного питания, торговли и другого культурно-бытового назначения, находящихся в управлении особо охраняемой природный территорий, или мест для их размещения
1 гектар
1 месяц
6318
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды