"Түркістан облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 29/316-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 12/173-VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 қазанда № 6599-13 болып тіркелді
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түркістан облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 29/316-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4719 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Түркістан облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Мерейтойларға, басқа да салтанатты жағдайларға байланысты ерекше реттерде Грамотамен наградтау туралы мәселені Түркістан облыстық мәслихатының тұрақты комиссиялары төрағаларының келісімімен Түркістан облыстық мәслихатының төрағасымен қаралуы және шешілуі мүмкін.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 11. Грамотаны Түркістан облыстық мәслихатының төрағасы немесе ол уәкілдік берген тұлғалар Түркістан облыстық мәслихатының сессиясында, сондай-ақ Түркістан облысында өткізілетін ресми салтанатты шараларда табыс етеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихаты төрағасының
міндеттерін уақытша атқарушы
А. Салимов

О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 28 августа 2018 года № 29/316-VI "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Туркестанской области"
Решение Туркестанского областного маслихата от 30 сентября 2024 года № 12/173-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 2 октября 2024 года № 6599-13
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 28 августа 2018 года №29/316-VI "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Туркестанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4719) следующие изменения:
в Положении о награждении Почетной грамотой Туркестанской области, утвержденном указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. В исключительных случаях, связанных с юбилейными датами, другими торжественными событиями, вопрос о награждении Грамотой может рассматриваться и решаться председателем Туркестанского областного маслихата, по согласованию с председателями постоянных комиссий Туркестанского областного маслихата.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Вручение Грамоты производится председателем Туркестанского областного маслихата или уполномоченными им лицами на сессии Туркестанского областного маслихата, а также на официальных торжественных мероприятиях, проводимых в Туркестанской области.";
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
председателя Туркестанского областного маслихата
А. Салимов