Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 маусымдағы № 116 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 13 маусымда № 6537-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 22 "Кентау қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6133 болып тіркелген);
2) Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 100 "Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 22 "Кентау қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26444 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К. Елеусизов

О признании утратившими силу некоторых решений Кентауского городского маслихата
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 12 июня 2024 года № 116. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 13 июня 2024 года № 6537-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кентауского городского маслихата:
1) Решение Кентауского городского маслихата от 10 марта 2021 года № 22 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Кентау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6133);
2) Решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 100 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 10 марта 2021 года № 22 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26444).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кентауского городского маслихата К. Елеусизов