2024 жылы Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлері шектеулі контингентінің шығарылғанына 35-жылдығына орай Ауғанстан соғысының ардагерлеріне қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 ақпандағы № 13/62-VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 ақпанда № 6455-13 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 17-бабына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 жылы Түркістан қаласында тіркелген және тұрақты тұратын әрбір Ауғанстан соғысының ардагеріне, Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлері шектеулі контингентінің шығарылғанына 35-жылдығына орай, 20 (жиырма) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде қосымша бір рет әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Г. Сарсенбаев

Об оказании в 2024 году дополнительной социальной помощи ветеранам войны в Афганистане к 35-летию вывода ограниченного контингента Советских войск из Демократической Республики Афганистан
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 9 февраля 2024 года № 13/62-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 12 февраля 2024 года № 6455-13. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан "О ветеранах", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать в 2024 году дополнительную единовременную социальную помощь в размере 20 (двадцать) месячных расчетных показателей к 35-летию вывода ограниченного контингента Советских войск из Демократической Республики Афганистан, каждому ветерану войны в Афганистане, зарегистрированному и постоянно проживающему в городе Туркестан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата Г. Сарсенбаев