Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қақпақ ауылы округі Сырлысай елді мекенінің шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 1 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 13/89-VIII шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 25 сәуірде № 6523-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қақпақ ауылы округі Сырлысай елді мекенінің шекарасына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 16,31 гектар жерді қосу арқылы, Қақпақ ауылы округі Сырлысай елді мекенінің шекарасы өзгертіліп, жалпы ауданы 143,31 гектар шекарасында белгіленсін.
2. Осы бірлескен Қазығұрт ауданы әкімдігінің қаулысы мен Қазығұрт аудандық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Қазығұрт ауданы әкімдігінің қаулысы мен Қазығұрт аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт ауданының әкімі А. Исмаилов
Қазығұрт аудандық мәслихат төрағасы Т. Калымбетов

Об изменении и установлении границ населенного пункта Сырлысай сельского округа Какпак Казыгуртского района Туркестанской области
Совместное постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 25 апреля 2024 года № 1 и решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 24 апреля 2024 года № 13/89-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 25 апреля 2024 года № 6523-13
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенного пункта Сырлысай сельского округа Какпак путем включения 16,31 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Сырлысай сельского округа Какпак, установив границы общей площадью 143,31 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Казыгуртского района и решения Казыгуртского районного маслихата возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Казыгуртского района и решение Казыгуртского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казыгуртского района А. Исмаилов
Председатель Казыгуртского районного маслихата Т. Калымбетов