Қазығұрт ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 қазандағы № 18/119-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 21 қазанда № 6610-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына және "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 тіркелген), Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері туристерді орналастыру орындарында болу құнынан 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт аудандық мәслихат төрағасы Т. Калымбетов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Казыгуртскому району
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 16 октября 2024 года № 18/119-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 21 октября 2024 года № 6610-13
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33110), Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по Казыгуртскому району в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания в местах размещения туристов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Казыгуртского районного маслихата Т. Калымбетов