Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 59/362-VI "Қазығұрт ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 22/138-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 26 желтоқсанда № 6637-13 болып тiркелдi
Қазығұрт ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданы мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 59/362-VI "Қазығұрт ауданыда бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5723 тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт аудандық мәслихат төрағасы Т. Калымбетов
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 22/138-VIII шешіміне қосымша
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 маусымдағы
№ 59/362-VI шешіміне 2-қосымша
Пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары
Мынадай объектілердің іргелес аумақтарының шекараларынан 800 метр қашықтықта пикеттеуді өткізуге тиым салынады:
1) жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;
4) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
5) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда.

О внесении изменения в решение Казыгуртского районного маслихата от 22 июня 2020 года № 59/362-VI "О порядке организации и проведения мирных собраний в Казыгуртском районе"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2024 года № 22/138-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 26 декабря 2024 года № 6637-13
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 22 июня 2020 года № 59/362-VI "О порядке организации и проведения мирных собраний в Казыгуртском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5723) следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Казыгуртского районного маслихата Т. Калымбетов
Приложение к решению
от 24 декабря 2024 года
№ 22/138-VIII
Приложение 2 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 22 июня 2020 года № 59/362-VI
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования
Запрещается проведение пикетирования на расстоянии 800 метров от границ прилегающих территорий следующих объектов:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.