Созақ ауданы әкімінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкімінің 2024 жылғы 18 шілдедегі № 40 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 19 шілдеде № 6557-13 болып тiркелдi
Созақ ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауданы әкімінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 51 "Созақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6436-13 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
№ 722 және №723 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 722 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Таукент кенті, 1 ықшамауданы №52, Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "І.Кеңесбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Таукент кенті 1 мөлтек ауданы, Е.Ерімбетов, Геологтар, Қ.Сәтбаев, Тәуелсіздік, Бейбітшілік, Мәңгілік ел, Болашақ, Қаратау, Тұран, Келіншектау, Көкбұлақ, Астана, Бәйтерек көшелері.";
"№ 723 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түркістан облысы, Созақ ауданы, Таукент кенті, І.Кеңесбаев көшесі №136, Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Сүгір Әліұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: І.Кеңесбаев, Мыңжылқы, Көкжиек, Жыныс ата көшелері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түркістан облысы Созақ ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданының әкімі М. Турысбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Созақ аудандық
сайлау комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Созакского района от 25 декабря 2023 года № 51 "Об образовании избирательных участков на территории Созакского района"
Решение акима Созакского района Туркестанской области от 18 июля 2024 года № 40. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 19 июля 2024 года № 6557-13
Аким Созакского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Созакского района от 25 декабря 2023 года № 51 "Об образовании избирательных участков на территории Созакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6436-13) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
избирательные участки № 722 и № 723 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 722.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Таукент, 1 микрорайон №52, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени И.Кенесбаева" отдела образования Созакского района управления образования Туркестанской области.
Границы: поселок Таукент, 1 микрорайон, улицы Е.Ерімбетова, Геологтар, Қ.Сәтбаева, Тәуелсіздік, Бейбітшілік, Мәңгілік ел, Болашақ, Қаратау, Тұран, Келіншектау, Көкбұлақ, Астана, Бәйтерек.";
Избирательный участок № 723.
Место расположения: Туркестанская область, Созакский район, поселок Таукент, улица І.Кеңесбаева №136, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сугира Алиулы" отдела образования Созакского района управления образования Туркестанской области.
Границы: улицы І.Кеңесбаева, Мыңжылқы, Көкжиек, Жыныс ата.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Созакского района Туркестанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Созакского района М. Турысбеков
"СОГЛАСОВАНО"
избирательная комиссия
Созакского района