Төлеби аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 тамыздағы № 15/85-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 16 тамызда № 6577-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Төлеби аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Н. Койбагаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
2024 жылғы 14 тамыздағы
№ 15/85-VIII
шешіміне қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 50/275-VI "Төлеби ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 5519 болып тіркелген).
2. Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 53/297-VI "Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 50/275-VІ "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 5741 болып тіркелген).
3. Төлеби аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 12/70-VIІ "Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 50/275-VI "Әлеуметтiк көмек көрсету, оның мөлшерлерiн белгiлеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындау Қағидаларын бекiту туралы" шешiмiне өзгеріс енгiзу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде №26367 болып тіркелген).
4. Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 2/9-VIII "Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 50/275-VІ "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы" шешiмi (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 6290-13 болып тіркелген).
5. Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/53-VIII "Төлеби ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 2/9-VІІІ "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріcтер енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде №6445-13 болып тіркелген).

О признании утравшимими силу некоторых решений Толебийского районного маслихата
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 14 августа 2024 года № 15/85-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 16 августа 2024 года № 6577-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Толебийского районного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Н. Койбагаров
Приложение к решению
маслихата Толебийского
района от от 14 августа
2024 года № 15/85-VIII
Перечень некоторых решений, признанных утратившими силу Толебийского районного маслихата
1. Решение Толебийского районного маслихата от 4 марта 2020 года № 50/275-VI "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Толебийского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под №5519).
2. Решение Толебийского районного маслихата от 23 июня 2020 года № 53/297-VI "О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 4 марта 2020 года № 50/275-VI "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Толебийского района" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под №5741).
3. Решение Толебийского районного маслихата от 2 декабря 2021 года № 12/70-VIІ "О внесении изменения в решение Толебийского районного маслихата от 4 марта 2020 года № 50/275-VІ "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под №5741).
4. Решение Толебийского районного маслихата от 16 мая 2023 года № 2/9-VIII "О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 4 марта 2020 года № 50/275-VІ "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 6290-13).
5. Решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 9/53-VIII "О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 16 мая 2023 года № 2/9-VIII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под №6445-13).