Түлкібас ауданы Ақбиік ауылдық округі Ақбиік елді мекенінің шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 26 шілдедегі № 215 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 21/3-08 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 29 шілдеде № 6567-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 1,5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Ақбиік ауылының басқару органдарының пiкiрiн ескере отырып, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түлкібас аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақбиік ауылдық округінің Ақбиік елді мекені шекарасына Түлкібас ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы 23,5 гектар жерлерді қосу арқылы, Ақбиік елді мекенінің шекарасы өзгертіліп, жалпы көлемі 266,08 гектар шекарасында белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Жанесен
Аудандық мәслихаттың төрағасы Х. Байысбаев

Об изменении и установлении границ населенного пункта Акбиик сельского округа Акбиик Тюлькубасского района
Совместное постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 26 июля 2024 года № 215 и решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 26 июля 2024 года № 21/3-08. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 29 июля 2024 года № 6567-13
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения органов управления села Акбиик, акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенного пункта Акбиик сельского округа Акбиик, путем включения 23,5 гектаров земель сельскохозяйственного назначения Тюлькубасского района в границу населенного пункта Акбиик, установив границы общей площадью 266,08 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Жанесен
Председатель районного маслихата Х. Байысбаев